Dziś jest poniedziałek, 24.09.2018, imieniny Gerarda, Teodora
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Kotwasicach » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2017 roku cała społeczność szkolna spotkała się, aby uczcić Dzień Edukacji Narodowej. Chociaż  święto jest powszechnie nazywane Dniem Nauczyciela, to tak naprawdę święto wszystkich pracowników związanych z oświatą jak również uczniów. Akademię z tej okazji przygotowali uczniowie klasy czwartej pod okiem wychowawcy P. Krzysztofa Mruka.

Na początku uczniowie powitali zebranych i staropolskimi zgłoskami wyrazili swoje podziękowania za ciężką pracę i trud włożony w ich edukację, wychowanie oraz opiekę i złożyli życzenia. Następnie zaprosili do obejrzenia „wesołej” lekcji, podczas  której w roli uczniów wystąpili pracownicy szkoły. Rozwiązywali oni przygotowane zagadki logiczne oraz wykonywali wyznaczone zadania typu skok przez skakankę, wypicie z uśmiechem soku z cytryny. Wszyscy „uczniowie” wspaniale wykonali swoje zadania i otrzymali promocję do następnej klasy.

Po występie P. Dyrektor Iwona Krajewska złożyła serdeczne życzenia wszystkim uczniom i pracownikom szkoły, podziękowała nauczycielom za kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła P. Barbarze Chojnackiej i P. Gabrieli Idziak Nagrody Dyrektora Szkoły.

 

Krzysztof Mruk


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności