Dziś jest sobota, 27.02.2021, imieniny Gabriela, Anastazji
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Kotwasicach do 2020 r. » Aktualności » 11 listopada w naszej szkole

11 listopada w naszej szkole

11 listopada w naszej szkole

     Uczniowie naszej szkoły uczcili rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości odśpiewaniem hymnu narodowego przed budynkiem szkoły. Pani dyrektor w skrócie zobrazowała początki państwa polskiego oraz sytuacje polityczną kraju, jaka miała miejsce przed odzyskaniem przez nasz kraj niepodległości. Następnie dzieci wysłuchały pieśni patriotyczne, które pozwoliły zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość. Dzień ten stał się lekcją historii w naszej szkole.

 

Agnieszka Macikowska


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności