Dziś jest niedziela, 20.06.2021, imieniny Bogny, Florentyny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Kotwasicach do 2020 r. » Aktualności » Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu

Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu

DSCN3767

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. W tym dniu nasze dzieci spędziły wesoło czas na wspólnej zabawie i udziale w konkursach. Rzucały piłeczkami do celu, ozdabiały balony zgodnie z własnymi pomysłami. Zmagały się również z   wykonaniem wesołego transparentu, zapraszającego do wspólnej zabawy. W ruch poszły farby i kredki. . Po skończonej pracy zawiesiły transparent na tablicy. Tego dnia nie zabrakło uśmiechu i radości.

Na zakończenie imprezy odbyło się pyszne galaretkowe przyjęcie przygotowane przez jedną z mam – panią Kasię. Dziękujemy

Ponadto dzieci otrzymywały pamiątkowe dyplomy z życzeniami oraz baloniki, które własnoręcznie malowały. Było wesoło i kolorowo.

Pamiętajmy, że „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

 

                                                                                                   T Klimt

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności