Dziś jest niedziela, 20.06.2021, imieniny Bogny, Florentyny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Kotwasicach do 2020 r. » Aktualności » Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantem

DSCN3733

4 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z asp. sztab. Krzysztofem Aleksanderkiem - dzielnicowym gminy Malanów. Dzieci miały okazję porozmawiać z Panem Policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych. Nasz gość zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dziecko na drodze, omówił sposoby unikania lub pokonywania ich. Dzieci odpowiadały na zadawane pytania oraz podawały przykłady niewłaściwego zachowania się.

Zajęcia z przedstawicielem policji są jednymi z wielu działań realizowanych w ramach programu profilaktycznego naszej szkoły.

 

Agnieszka Macikowska


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności