Dziś jest niedziela, 20.06.2021, imieniny Bogny, Florentyny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Kotwasicach do 2020 r. » Aktualności » Wycieczka do Borysewa

Wycieczka do Borysewa

DSCN3802

26 września dzieci z naszej szkoły wybrały się na wycieczkę autokarową do ZOO-Safari w Borysewie. Wycieczka stała się niesamowitą przygodą dla wszystkich jej uczestników.

Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie można stanąć twarzą w twarz z egzotycznymi zwierzętami. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od przejażdżki ciuchcią, która obwiozła nas wokół całego terenu ZOO-Safari. Podziwiać mogliśmy nie tylko najgroźniejsze drapieżniki świata – białe tygrysy, białe lwy czy bawoły indyjskie, ale również inne gatunki tam zamieszkujące. Następnym punktem programu naszej wycieczki był godzinny pobyt w Figlarni znajdującej się na terenie zoo. Dzieci mogły tam zmierzyć się z siedmio i dziewięciometrową zjeżdżalnią, zanurkować w basenie z piłeczkami, przejść przez pełną zaskakujących niespodzianek dmuchaną gąsienicę. Po tej szalonej zabawie był czas na obiad a następnie powrót do domu.

To była CUDOWNA wycieczka! Do szkoły dzieci wróciły zachwycone podróżą, pełne nowych wrażeń i nowych wiadomości. Wspomnienia na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.

 

Agnieszka Macikowska


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności